Ders Planı

Plan lekcji
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Ders Planı
24 izlenme
Wfilmizle farkıyla 4k formatında yayınlanan aksiyonun tavan yaptığı bu yapımda sıradan bir eski polisin bir gün kendini beklenmedik bir çete savaşının ortasında bulması hikayesi anlatılmaktadır. Bu eski polis sıradan bir hayat yaşarken bir gün öğretmen arkadaşı beklenmedik şekilde bir çete tarafından öldürüldüğünde bunun intikamını almaya karar verir. Fakat bu intikam yemeği hiç de kolay olmayacaktır. Çeteye ulaşmak için eski polis önce arkadaşının öğretmen olduğu bu okula gitmeye karar verir ve olaylar gelişir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.