Derin Sular

Deep Water
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Derin Sular
381 izlenme
Vic ve Melinda Van Allen, Little Wesley’de yaşayan bir çifttir. Çiftin evliliği büyük bir heyecan ve hevesle başlar ve bu yıllar boyunca devam eder. Bir süre sonra, çiftin evliliği artık eskisi kadar heyecanlı geçmemeye başlar. Birbirlerini çok seven Vic ve Melinda Van Allen’in bu sevgisi artık yerini normalliğe, monotonluğa bırakmıştır. Çift boşanarak evliliği sonlandırmak üzeredir. Bu noktada çift, boşanmadan, birbirlerine de katlanmak zorunda kalmadan bu evliliği sürdürmenin bir yolunu bulur. Çift, birbirlerinin başkaları ile görüşmesine, bir ilişki geliştirmesine izin verir. Fakat kısa bir süre sonra Melinda Van Allen, akıl almaz bir olayın merkezinde kalır. Melinda Van Allen'in görüştüğü bütün insanlar, bir bir ortadan kaybolmaktadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.