Depois do Universo

Depois do Universo
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Depois do Universo
45 izlenme
Wfilmizle ailesinin sizlere sunmakta olduğu bu romantik film Nina isimli genç ve güzel bir kızın yaşamına ve hayatının dönüm noktasında tanıştığı bir doktorla beraber başından geçenler anlatılmaktadır. Filmde Nina hasta olaması bir kenara dursun oldukça iyi piyano çalan bir kadındır. Fakat Nina adındaki kızın bu yeteneğini insanlarla paylaşması ve konsere çıkması hastalığı sebebiyle oldukça zordur. Bu durumlar devam ederken Nina genç bir doktorla tanışır daha sonra Nina, Gabriel adındaki bu doktorla oldukça iyi vakit geçirir ve ikinci yaşadıkları Nina’nın tekrar sahneye çıkması için gerekli motivasyonu sağlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.