Deja Vu

Déjà Vu
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Deja Vu
Doug Carlin, oldukça başarılı ve yetenekli bir ajandır. Doug Carlin, kendisine verilen her davayı kolaylıkla çözmekte, dosyayı hızlıca kapatmaktadır. Doug Carlin’in bu şöhreti, sektördeki bütün ajanlar ve polisler tarafından bilinmektedir. Fakat kısa süre içerisinde Doug Carlin, daha önce görmediği türden bir davaya dahil olacaktır. New Orleans’ta bir feribotta büyük bir patlama meydana gelir. Patlamanın kaynağı görünürde yoktur, bu büyük patlamaya neyin neden olduğunu da kimse bilmemektedir. Ayrıca Claire Kuchever adlı bir kadın, feribota yakın bir konumda öldürülmüştür. Doug Carlin, bu davayı araştırmak üzere görevlendirilir. Doug Carlin, bu esrarengiz davayı çözmek için, FBI’ın zaman yolculuğu teknolojisini kullanarak, feribot patlamasını ve cinayeti araştıracaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.