Deep in the Forest

Deep in the Forest
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Deep in the Forest
83 izlenme
Amerika Birleşik Devletlerinde sağ ve sol çatışması şiddetini giderek arttırırken, ülke genelinde meydana gelen askeri direniş ülkenin tamamen bölünmesine neden olur. Yaşanan olayların ardından bir toplantı düzenleyen Demokratik Parti üyelerine, işlerin gittikçe ciddileşeceği ve en güvenli şeyin evlerde güvenli bir şekilde beklemek olduğu bildirilse de bir grup isyancı, partinin üyelerinin ailelerini alıkoymuştur. Hiçbir şeyin olmadığı bir yere götürülen üyeler, burada bir hayatta kalma savaşıyla karşı karşıyadır. Bir süre sonra grup, bu savaştan galip çıkmanın tek yolunun ortak hareket etmek olduğunun farkına varacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.