Decision to Leave

헤어질 결심
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Decision to Leave
Karanlık bir aşk hikayesinin anlatıldığı bu gerilim ve cinayet dramasında bir dedektif, araştırdığı öldürülen bir adamın karısına âşık olur. Soruşturduğu cinayetin bir numaralı zanlısı, kurbanın eşidir. Senaryo, dağlık bir kırsalda olası bir cinayet davasını araştıran özel bir dedektife odaklanıyor. Bir tüccarın cesedi, şehirden uzak dağlık bir bölgede bulunur. Dürüst bir polis, olayı araştırmak için olay yerine gider. Eldeki verilere göre, adamın ölümü doğal değildir. Polis daha sonra merhumun akrabalarını, özellikle baş şüpheli olan eşi Seo-Rae'yi sorguya çeker.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.