DC Showcase: Kamandi: The Last Boy on Earth!

DC Showcase: Kamandi: The Last Boy on Earth!
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
DC Showcase: Kamandi: The Last Boy on Earth!
Kamandi ve hiç ayrılmadıkları arkadaşları Kaplan Krallığı’ndan Prens Tuftan ve insan görünümlü mutant Ben Boxer, kendilerine bir görev adadılar ve bu görev tanrıları olan Mighty One’ın reenkarnasyonunu bulmak. Kendilerini bu göreve adayan ekip gorillerden oluşan bir tarikat topluluğu tarafından kumpas bir plan ile kaçırılır. Bu tarikatın baş lideri olan Golgan, Kamandi’nin takımı, içlerinden herhangi birinin güçlü olanının sırrını bilip bilmediğini öğrenmek ve ortaya çıkarmak için tonlarca tehlikeli engellerden ve testlerden geçmek zorunda kalırlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.