Day Shift

Day Shift
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Day Shift
Film bir babanın henüz 8 yaşında olan kızına iyi bir hayat sunabilmek adına yaptıklarını anlatmaktadır. Aslında mavi yakalı ve standart bir işçi olan baba, oldukça sıradan ve yetersiz bir maaş ile yaşamakta bu sırada ise henüz 8 yaşında olan kızına bakmaktadır. Fakat oldukça zeki ve tatlı olan kızı Bud’un geleceği için bir havuz temizleyerek ya da parkları süpürerek kazandığı paranın yeterli olmayacağını bilmektedir. Bu yüzden babanın girmiş olduğu çok gizli fakat çok para kazandıran iş başına türlü belalar açtığında olaylar beklenmedik şekilde gelişir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.