Dawn Breaks Behind the Eyes

Dawn Breaks Behind the Eyes
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Dawn Breaks Behind the Eyes
Soylu bir aileden gelen Margo, sinir bozucu kocası Dieter ile birlikte kontrol ettiği bir kaleyi devralır. Yıkık bir kaleye ulaştıklarında akılları yavaş yavaş parçalanırken ilişkileri teste tabi tutulur. Yeni bir dünya kapılarını açar. Zaman ve uzay etraflarında değişmeye başladığında, yalnızca perili binanın duvarlarında var olan bir gerçeklik ortaya çıkar. Hikâyenin farklı katmanları arasında tahmin edilemez şekillerde hareket eden bu tür bir baş aşağı filmde işler göründüğü gibi değildir. Birbirinden farklı sonuçlarla olaylar bambaşka bir hal alır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.