Danger in the House

Danger in the House
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Danger in the House
36 izlenme
Danger in The house, bir bakıcı etrafında şekillenen ürpertici olayların anlatıldığı bir film. Wfilmizle ekibinin hassasiyeti ile sizlerin beğenisine sunulan filmimizin baş kahramanı bir bakıcı. Bu bakıcı, çok ama çok lüks bir evde yaşayan genç bir adam tarafından, artık hasta ve yaşlı olan annesine bakmak için kiralanır. Kadın hemen işe başlar. Başlarda baktığınızda her şey yolunda gibi gözükür. Ta ki bakıcı kadın evi sanki kendininmişcesine sahiplenene kadar. Bu sahiplenme aşırıya kaçmaya başlayınca işin de rengi değişecektir. Bir süre sonra da bakıcının gerçek yüzü de meydana çıkacaktır. Ancak artık her şey için çok geç olacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.