Cracked

Cracked
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Cracked
42 izlenme
Ruja'nın babası yeni ölmüş ve ona bir miras bırakmıştı. Ancak, Ruja'nın ressam babası, bu mirasın bir parçası olarak resim koleksiyonunu kızına emanet etti. Ruja'nın ise hiçliğin ortasındaki babasının malikanesindeki o resimlerle hiçbir ilgisi yoktur ve Ruja bile o resimlerden bir an önce kurtulmak ister. Rachael hasta olduğu ve ameliyat olmadığı için kör olacak. Ama bu operasyon çok para gerektiriyor. Ruja ise babasının resimlerini bir milyonerin istediğini ve onlar için bir servet ödemeye hazır olduğunu öğrenir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.