Crack: Kokain, Yolsuzluk ve Komplo

Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Crack: Kokain, Yolsuzluk ve Komplo
81 izlenme
1980’lerin Amerika’sında, ekonomik krizin etkileri devam etmektedir. Ülke genelinde birçok alanda sıkıntılar yaşanmaktadır. Büyük ekonomik kriz birçok sektörü durma noktasına getirmiştir. Halk yiyecek bulmakta zorlanırken, uyuşturucu ve alkol bağımlıları yoksunluk krizleri geçirmektedir. Bir süre sonra, yeni bir kokain çeşidi ülkeye giriş yapar ve hızla yayılır. Bu kokain çeşidi taş kokaini ismindedir. Taş kokaini standart kokainden daha ucuz olması sayesinde, ülke çapındaki bağımlılar tarafından kolayca satın alınır. Taş kokainin ulaşmadığı bir bölge kalmaz. Her tarafta kokain bağımlıları çeşitli kaoslara ön ayak olmaktadır. Bir yandan, medya, taş kokain krizinin siyahi insanlara bağlı olduğunu dikte etmektedir. Gerçekte 3 taş kokain kullanıcısından 2’si beyazdır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.