Coming 2 America

Coming 2 America
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Coming 2 America
170 izlenme
Afrikalı hükümdar Akeem bunca zamandır var olduğunu bilmediği oğlunun Amerika’ da olduğunu öğrenir ve beklenmedik varisi olan oğluyla iyi bir ilişki kurmak için Amerika’ya gitmesi gerektiğini düşünür. Demlenmiş bir belanın hissi, Afrika’dak, Zamunda’ da zengin prensi Akeem ve Lisa’nın kızlarının bereketli düğününe bir bomba gibi düşer. Sonuç olarak, üç güzel kız ve hiç oğlu olmayan prens Akeem sırtını sağlam duvara yasladığını düşünür. Komşu ülkedeki megalomanyak bir despot olan General Izzi politik iyilikte bir düğünün kolaylık getireceği hayalini kurmaktadır. Artık yeni kral Akeem ve onun güvenilir sırdaşı Semmi, her şeyin başladığı yere geri dönmek zorundadır. Hareketli bir şehir olan New York’a. Akeem’ in var olduğunu hiç bilmediği oğlunu geri almaya.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.