Come True

Come True
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Come True
111 izlenme
Sarah 18 yaşında ve hayatında sorunları olan bir genç kızdır. Evde belli bir huzuru bulunmayan Sarah fırsat buldukça evden çıkıp arkadaşlarına kalmaya gidiyordur. Bu şekilde biraz olsun kafa dağıtabiliyordur. Sarah bu huzursuzluktan dolayı geceleri uyumakta da zorlanıyordur. Sürekli kâbus görüyordur. Bir gün üniversitesinde iyi uyumakla alakalı bir etkinlik olduğunu görür Sarah ve buna katılmaya karar verir. Çünkü artık bu kabuslardan bıkmıştır ve etkinliğin işe yarayabileceğini düşünür. Sarah bir süre etkinliğe katıldıktan sonra kabuslarının yok olmak yerine gerçeğe döndüğünü fark eder.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.