Collection

Collection
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Collection
130 izlenme
Brandon, kederli bir babadır. Yaşadığı olaydan oldukça etkilenen Brandon, illegal faaliyetlerde yer almaya başlar. Tahsildarlar ve çeteler ile çalışmaya başlayan Brandon, yaptığı her seçime dikkat etmelidir. Kısa süre sonra Brandon, çalıştığı firmanın bir sonraki hedefinin kız arkadaşı olduğunu öğrenir. Bu noktadan sonra Brandon, gerçek aşk ve şimdiye kadar yapacağı en büyük iş arasında zorlu bir seçim yapmalıdır. Zincirleme bir şekilde meydana gelen bu olaylar, Brandon’ın aynı zamanda en yakın arkadaşı ile arasının açılmasına da yol açar. Halihazırda bahis borçlarını tahsil etmekle görevli olan, yaptığı her seçim oldukça önemli olan Brandon, kendisini çok daha zorlu ve çetrefilli bir durumda bulacaktır. Brandon hayatta kalabilmek ve istediği hayatı yaşayabilmek için elinden geleni yapmalıdır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.