Çok Satanlar

Best Sellers
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Çok Satanlar
327 izlenme
Film, henüz tecrübesiz bir yayıncı olan Lucy’e yardım edebilmek için son bir kitap turuna çıkmaya karar veren memnuniyetsiz, emekli bir yazarın hikayesini ele alıyor. Babasını kaybetmesinin ardından kendisine bir yayınevi kalan Lucy Stanbridge, aslında işinde fazlasıyla hırslıdır. Ancak çıkarmış olduğu kitapların tutmaması onu iflasın eşiğine sürükler. Tam yayınevinden umudunu kesmeye başladığında, tozlu rafların arasında bulunan eski bir sözleşme gözüne çarpar. Sözleşmede, şirketin popüler olmasını sağlayan yazar Harris Shaw’ın yayınevine son bir kitap yazmakla borçlu olduğu yazmaktadır. Bu yolculukta teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmaya çalışan Lucy, son umudu olan yeni kitabını yayımlıyor ve huysuz bir yaşlı olan Harris’i turneye çıkmaya ikna ediyor. İlk başlarda anlaşamayan ikili için bu turne, beklenmedik bir şekilde ikilinin hayatına etki ediyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.