Código Emperador

Código Emperador
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Código Emperador
80 izlenme
Film oldukça gizli bir birimde görev yapmakta olan Juan’ın hikayesini anlatmaktadır. Juan bir gün ona bir görev verildiğinde bu görevi yerine getirmek için yola çıkar. Görev illegal olarak silah kaçakçılığı yapan bir çetenin bulunması sonucu bu işi gün yüzüne çıkarmaktır. Juan çetenin sadece evli bir çift olduğunu öğrenince yaşadıkları villaya girmeye karar verir. Fakat orada Wendy adında bir hizmetli ile karşılaştığında işler bir anda tersine döner ve ikili arasında bilinmeyen bir çekim başlar. Bu sırada ise Juan, Hizmetli Wendy ile ne yapacağını düşünmektedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.