Clifford Büyük Kırmızı Köpek

Clifford the Big Red Dog
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Clifford Büyük Kırmızı Köpek
Hikayemiz birkaç yavru doğuran tatlı bir köpek ve bunların arasındaki özel bir yavruya dayanıyor. Bu yavrunun adı Clifford. Clifford yavrular arasında en küçüğüdür. Tabi şimdilik. Küçük kızımız Emily Elizabeth'in şu sıralar doğum günü yaklaşmaktadır. Bu sevimli yavru Clifford ise Emily'e hediye olarak getirilir. Emily bu hediyeye bayılır. Her geçen gün onunla birlikte uyuyup uyanmaya, onunla oynamaya başlar. Clifford da gün geçtikçe Emily'nin ilgisi ve sevgisiyle büyür. Ancak burada normalin dışında bir durum vardır ki Clifford fazla büyümeye başlar. Neredeyse boyu 25 metreye kadar ulaşır! Artık bu boyutlar ile evin içinde yaşayabilmesi mümkün değildir. Böylece ailesi onu Bridwell adasına götürmek zorunda kalır. Clifford burada Cleo, Mac ve T-Bone adındaki yeni arkadaşları ile tanışma fırsatı bulacaktır. Peki ya boyu? Bu şekilde büyümeye devam edecek midir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.