Çivi Bombacısı: Londra’yı Sarsan Terörist

Nail Bomber: Manhunt
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
10 ay önce eklendi
Çivi Bombacısı: Londra’yı Sarsan Terörist
247 izlenme
IMDb: 6.3
Londra’yı sarsan terörist olarak sinema perdesinde yer alan Çivi Bombacısı, belgesel ağırlıklıdır. Bu tarz filmleri seven izleyicilerin, keyifle izleyeceği bir içeriğe sahiptir. 1999 yılını kapsayan azınlık topluluklarını ele alan bir içeriği aktarıyor. Londra bombalamalarına yer verirken, Londra’yı sarsan terörist ile ilgili paylaşımlarını bulunduruyor. Çekimleri İngiltere ülkesinde çekilmiş olan bu film izleyiciler tarafından puanlanmıştır. Kitleyici tarafından yapılan puanlama ile birlikte 6.3 lük bir IMDB puanına layık görülmüştür. 17 ile 30 Nisan arasında Londra şehrinde meydana gelen bombalanmayı yeniden hatırlatan bir filmdir. Gerçekleşen bombalı saldırı sonucunda ise Londra’da üç kişi hayatını kaybediyor. Bu saldırının sorumlu olarak gösterildiği kişi ise 22 yaşında olan David Copeland’dır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.