Çinli Satıcı

中国推销员
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Çinli Satıcı
129 izlenme
IMDb: 2.9
Afrika’da hiçbir şekilde mobil iletişim sağlanamamaktadır. Bir iletişim şirketi, bir projeyi üstlenerek, bu bölgeye iletişim altyapısı sağlayacağını duyurur. Şirket Afrika’ya yerleşir fakat sadece üç çalışanı vardır. Şirketin çalışan bulamamasının sebebi, Afrika’da halihazırda sürmekte olan iç savaştır. Savaş bir süre sonra biter ve şirketin üç çalışanından ikisi, patronlarından gizli bir şekilde plan yaparak kaçar. Savaştan sonra iletişim şirketi yeniden faaliyete geçer. Bu sırada Kabbah adındaki bir kabile lideri, biten iç savaşı tekrar başlatmak isteyenlere yardım etmektedir. Kabbah, bir anlaşmazlık sonucu şirket çalışanlarından kurtularak kaçmasıyla iletişim şirketinin dikkatini çeker. Aynı zamanda Afrika’ya gelen Batılı şirketler de bir iletişim projesi başlatmak ister. Afrika’nın iletişim sorunu dolambaçlı siyasi ilişkilerin göbeğinde çözülmeyi bekleyecektir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.