Cheaper By The Dozen

Cheaper by the Dozen
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Cheaper By The Dozen
252 izlenme
Paul Baker, Kate ile evlenir. Evliliklerine oldukça mutlu başlayan çiftin Ella ve Harley adında iki kız çocuğu olur. Evlilik tahmin edildiği gibi ilerlemez ve Kate, Paul’dan ayrılmak ister. Çift boşanır, fakat çocuklar olduğu için, bir arkadaş olarak kalmaya devam eder. Zoey adında bir kadın, Dominic Dom Clayton adındaki bir futbol oyuncusu ile evlenir. Çiftin bu evlilikten Deja adında bir kızı ve DJ adında bir oğlu olur. Dominic Dom Clayton eve pek az geldiğinden, Zoey boşanmak ister ve çift ayrılır. Zoey, Paul ile evlenir. Paul’ün sorumlu olduğu çocuk sayısı, kısa bir süre içerisinde 12’ye kadar çıkar. Bütün çocuklarla ilgilenmek zorunda olan Paul, aynı zamanda bir restoran da işletmektedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.