Centauro

Centauro
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Centauro
Bir motor şampiyonası yarışçısı olan Rafa, büyük bir hız tutkunudur. Ancak Rafa’nın kariyeri son zamanlarda düşüştedir. Matteo isimli oğluna destek olmak ve kendi geçimini sağlayabilmek için geçinmek zorunda olan Rafa, yarışmadığı zamanları farklı farklı işler yaparak geçirmektedir. Fakat Rafa’yı kısa süre sonra çok daha büyük bir problem beklemektedir. Matteo’nun annesi Natalia’nın evinin basıldığını ve yaralandığını öğrenen Rafa, bir an önce yola koyulur. Natalia’nın yanına gittiğinde onun bir uyuşturucu çetesine borcu olduğunu öğrenen Rafa, oğlunun annesine yardım edebilmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.