Cennete Bilet

Ticket to Paradise
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 hafta önce eklendi
Cennete Bilet
25 izlenme
Chicago Üniversitesi'nden mezun olan iki arkadaş, Wren Butler ve Lily’nin yaşadıkları anlatılmaktadır. İkili Bali'de çok istedikleri tatile çıkma fırsatını yakalarlar. Tatil sırasında orada yaşayan bir adamla tesadüfen karşılaşan Lily, beklenmedik bir kararla evlenmeye karar verir. Ardından ailesine ne istediğini söyler ve onları ikna etmeye çalışır. Fakat ailesi Lily’nin büyük bir yanlış yaptığını düşünür. Bu yüzden Lily’i engellemek adına her şeyi yapacakları bir maceraya atıldıklarında, Wfilmizle farkıyla bu filmi 4k formatında izleyebilirsiniz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.