Çelik Yağmuru

강철비
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Çelik Yağmuru
154 izlenme
Eom Chul-Woo, mesleğinde başarıları ile tanınan güvenilir bir ajandır. Onun bir üstü olan memur Tae-Han tarafından başka iki memuru öldürmek ile görevlendirilir. Tam suikastı düzenleyeceği sırada halktan insanların da içinde bulunduğu bir bölgeye aniden bombalı saldırıları düzenlenir. Yaşanan tüm bu kargaşa anı sırasında Eom Chul-Woo, yaralanan Kuzey Kore liderini bölgeden uzaklaştırıp onu koruyabilmek için canını ortaya koyarak lideri de alıp Güney Kore'ye kaçar. Başka bir memur olan Kwak Chul-Woo ise Güney Kore'de dış güvenlik işlerinden sorumludur. Kuzey Kore liderinin Seul'e görüldüğünü duyar. Şimdi iki ülke de bir kriz ile karşı karşıyadır. Eom Chul-Woo ve Kwak Chul-Woo ise bu iki ülke arasındaki gerilimi engellemek için elinden geleni yapacaklardır. Peki ya bunu başarabilecekler midir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.