Cehennem Melekleri 2

The Expendables 2
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Cehennem Melekleri 2
146 izlenme
IMDb: 6.6
Barney Ross, "Cehennem Melekleri" adını verdiği bir görev grubuna başkanlık eder. Grubun içinde ; dövüş sanatları konusunda uzman Yin Yang, ağır silahlarla oyuncak gibi oynayan silah uzmanı Hale Caesar, yıkım uzmanı Toll Road ve avını gözleriyle yakalayan keskin nişancı Gunner Jensen bulunmaktadır. Amaçları, düşen bir uçakta olan bir şeyi alabilmek için eski Sovyetler Birliği'ne gitmektir. Bunun için CIA ' den Church ile anlaşırlar. Birbirlerine karşı güven içerisinde olabilmek için de karşılıklı rehineler gönderirler. Church Maggie adında bir kadın gönderir. İşler halledildikten sonra Maggie sağ bir şekilde geri gönderilir.Ancak Church' ün adamlarından biri Barney'in adamlarından birisini rehin alır ve karşılıklı istenilenler yapıldığı halde rehineyi öldürürler. Bundan sonra işler, kişisel bir meseleye dönüşmüştür.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.