Cehennem Azabı

Ostatnia Wieczerza
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Cehennem Azabı
54 izlenme
Wfilmizle ekibinin Polonya tarafından çekimleri yapılmış olan ve izlerken sessiz sessiz gerileceğiniz bir korku filmi: Hellhol. Filmde, 1987 senesinin kuşku ve gizem dolu günlerine tanık oluyoruz. Herkes sessiz sakin hayatına devam ederken aniden peş peşe bazı kayıplar yaşanmaya başlar. Bunların sayısı arttıkça dedektifler ve polisler olayla yakından ilgilenmeye başlayacaklardır. İçlerinden birisi, dikkatini çeken bir manastır bölgesini araştırmaya karar verir. Ve buraya ulaştığında hayrete düşeceği manzalar ile karşılaşır. Peki gördüğü şeyler nedir? Bunların kayıp vakaları ile bir ilgisi var mıdır?
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.