Caveat – Uyarı

Caveat
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Caveat – Uyarı
283 izlenme
IMDb: 5.9
Caveat - Uyarı anlamına gelen 2020 yapımı korku ve gerilim filmidir. Damian Mc Carthy yönetmenliğindeki film 1 saat 28 dakika sürmektedir. İmdb'den 5.9 puan alan filmde geçirdiği bir kaza sonucu azda olsa hafıza kaybı yaşayan Isaac kendi halinde yaşayan yalnız bir adamdır. Bir gün ev sahibi Barrett Isaac'ın yanına gelir ve ona bir iş teklifinde bulunur. İş teklifi ise; çocuk bakıcılığıdır. Ev sahibinin kardeşi bir olay sonucu ölmüştür. Ölen kardeşinin Olga adındaki kızı babasının öldüğü eve sürekli gitmektedir. Oldukça ıssız bir yerde olan eve küçük kızın sürekli gitmesinden hoşnut olmayan amcası ona sahip çıkması için Issac'a küçük cocuğa bakması için günlük 200 dolar teklif sunar. Teklifi kabul eden genç adam eve gittiğinde kendisini Olga'nın tuhaf durumundan ve evdeki ilginç olaylardan kurtulmak zorunda kalırken bulur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.