Casusun Karısı

スパイの妻
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Casusun Karısı
112 izlenme
IMDb: 6.6
Japonya Mançura’yı işgal eder ve bu sırada 2.Dünya Savaşı yaşanmaktadır.Tüccar olan Yusaku Fukuhara’yı yaşadığı şehirden ayrılıp Mançura’ya gider.Ardında eşini bırakmak zorunda kalan Yusaku Fukuhara bir şeylerin ters gittiğini hissediyordur ve oraya gittiğinde sıcağı sıcağına bir olayı gözlemler .Bu olayı aydınlatmayı görev edinir. O cephede olaylar ilerlerken eşi Satoko askeri polis olan arkadaşı tarafından çağırılır.Kocası Mançuraya’dan bir kadın getirmiştir ve bu kadının öldüğünü arkadaşı ona aktarmaktadır.Öncelikle kocasının bilmediği o kadından kıskanacak olan Satoko eşiyle görüşmesinin ardından fikrini tamamen değiştirecektir.Yusaku’nun iyi niyetli ve masum oluşuna inanmıştır.Artık durum sağlıkla hayatta kalabilmesi,huzur ve mutluluklarını koruyabilmesinin savaşını verecek noktaya gelmiştir. Satoko ve eşi içinde bulundukları durumdan temize çıkmayı başarabilecekler midir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.