Casper

Casper
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Casper
133 izlenme
Neredeyse bütün çocukların ve büyüklerin sevdiği tek bir hayalet vardır. O da hayalet Casper’dir. Wfilm izle kalitesi ile izleyicilerine hazırlanan filmde başrolümüz sevimli bir hayalet olan Casper’dır. Carrigan’ın babası ona öldükten sonra bir vasiyet bırakmıştır. Vasiyetine göre Carrigan’a kalan çok eski bir malikane vardır. Genç kadın bu malikane ile ilgili tuhaf şeyler duymuştur. Malikanede gizli bir hazine olduğu söylenmektedir. Genç kadın bunu duyduğunda bir anda çok zengin olacağını düşünüp malikaneye gider. Malikanede hayalet Casper ve kötü hayalet amcaları yaşamaktadırlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.