Capone

Capone
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Capone
224 izlenme
Yeraltı dünyasının en büyük isimlerinden Al Capone, artık her şeyden elini çekmiş ve emekli olmuştur. Bir süre tutuklu kalan ve 47 yaşına gelen Al Capone; zamanının bir çoğunu evinde dışarıya hiçbir tehdit sağlamadan geçirmektedir. Ancak bunun en büyük nedeni, Al Capone’nin akli dengesini yitirmesidir. Ailesi ile birlikte Florida’da yaşayan Al Capone, günlerinin çoğunu boş bir şekilde geçirmektedir. Ancak karısı ve çocukları, Capone’nin bir bilgiyi hatırlayabilmesi için çabalamaktadır. Bu kadar önem verdikleri şey ise, zamanında Al Capone kötü gün parası olması için bir yere 10 milyon dolar saklamıştır. Bir zamanlar sonu gelmeyen bir servete sahip olan Capone, artık borçlarını ödeyebilmek için evindeki eşyaları satmak zorunda kalıyordur. Ailesi bu durumun içinden çıkmak için ona paranın yerini söylemesi konusunda baskı yaparken, Al Capone eşi ile yaptığı bir kavgada olayların oldukça büyümesine neden olur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.