Canavarlar Ligi

Rumble
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Canavarlar Ligi
406 izlenme
IMDb: 5.9
Canavarların en iyisi olmak için düzenledikleri maçların bir gelenek ve mücadele haline gelmesiyle bir süre sonra herkesin şampiyon olmak dışında hiçbir şeyle ilgilenmemesinin anlatıldığı Canavarlar Ligi’nin yönetmenliğini Hamis Grieve yapıyor. Rob Harrel’ın Monster on the Hill adlı romanından uyarlanan 4k filmin senaryosunu Matt Lieberman ve Hamish Grieve yazıyor. Animasyon, komedi ve aile türündeki dublajlı filmin seslendirmelerinde ise Geraldine Viswanathan, Will Arnett ve Stephen A. Smith yer alıyor. Dev canavarların ve insanların bir arada yaşadığı bir dünyada, canavarlar, canavar güreşi olarak bilinen popüler bir profesyonel küresel güreş sporunda rekabet eder ve her şehrin kendi canavar güreşçisi vardır. Küçük Stoker kasabasının güreşçisinden sonra köpekbalığına benzeyen Tentacular yeni dünya şampiyonu olur ve artık Stoker'ı temsil etmek istemediğini duyurur. Kasaba halkı daha sonra yeni bir güreşçi bulunmazsa kasabanın stadyumu ve gelirinin kaybedileceğini öğrenir. Bu durum güreş meraklısı Winnie Coyle'u şehri için yeni bir canavar temsilcisi aramaya sevk eder. Winnie bir yeraltı dövüşüne gider ve ünlü Stoker şampiyonu Rayburn'ün oğlunu "Steve" adı altında dövüşürken bulur. Winnie maça müdahale eder ve yeraltı arena işvereninin istediğinin aksine Steve'in kazanmasını sağlar. Steve, işvereni ile sorun yaşar ve kendisine kaybettirdiği parayı geri kazandırmaması durumunda her şeye hazır olması gerektiği şeklinde tehdit edilir. Winnie, Steve'e, Tentacular'la dövüşmesi için onu eğiterek parayı almasına yardım edebileceğini söyler. Para kazanmanın başka bir yolu olmadığını anlayan Steve, eğitim almayı kabul eder. Steve başlangıçta düzgün dövüşmeyi öğrenmekle pek ilgilenmez ve ilk maçını rakibinden kaçarak kazanır. Steve daha sonra Winnie'ye, Stoker'dan ayrıldığını çünkü herkesin onu babasının mesleğini devam ettiren biri olarak gördüğünü ve kimsenin onun da bir birey olduğunu fark etmediğini söyler. Winnie, Steve'in dans etmeyi sevdiğini öğrenir ve onu dans hareketleriyle eğitmeye karar verir. Steve, yeraltı arena işverenine borcunu ödemeyi başararak işini tamamlamış olur ancak Winnie'ye yardım etmeye karar verir, onu tek başına bırakmayacaktır. Rayburn Jr. olarak kimliğini ortaya çıkarır ve Tentacular'ı stadyumun ödül olacağı için bir maça çıkmaya davet eder.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.