Can Dostum

Good Will Hunting
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
10 ay önce eklendi
Can Dostum
250 izlenme
IMDb: 8.3
Can Dostum filminin başrolünde Will Hunting yani Matt Damon yer alıyor. Will Hunting Massachusetts Üniversitesi’nde hademe olarak çalışan zeki ve yetenekli genç biridir. En yakın arkadaşıyla mahallede sürekli gezer, bazı arkadaş gruplarıyla da kavga ederler. Başı kavgalardan belaya giren Will, üniversitedeki profesörü tarafından hapse girmekten kurtarılır. Profesör ona kefil olmuştur ve hapisten çıkartılmasını sağlar. Terapist ile tedaviye başlayacak olan Will içindeki öfkeyi yok ederek iyileşecektir. Terapist Robin Williams onu hayata yeniden yönlendirmek, içindeki öfkeyi dindirmek için oldukça uğraşacaktır ve bu ikili giderek yakın arkadaş olmaya başlayacaklardır. Matt Damon’a en yakın arkadaşı Ben Affleck ve kız arkadaşı destek verecek, hayata tutunmasını sağlayacaklardır. Can Dostum 1997 filminin oyuncu kadrosu şunlardır: Matt Damon, Ben Affleck, Robin Williams, Minnie Driver, Casey Affleck, Stellan Skarsgard, Cole Hauser, Scott William Winters, Rachel Majorowski. 2 saat 7 dakika süren, dram, romantik türdeki Can Dostum filminin yönetmen koltuğunda ise Gus Van Sant oturuyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.