Buz Üstünde Aşk

Christmas on Ice
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Buz Üstünde Aşk
133 izlenme
IMDb: 6.2
Kentin valisi buz pateninin kapatılacağını duyurunca Courtney Bennett hayatındaki en zor durum ile karşı karşıya kalır. Tek başına patenin kapatılmasına engel olamayacağını fark edince, eski profesyonel buz hokeyi oyuncusu Noah Tremblay’den yardım ister. İki karakter birlikte buz pateninin kapatılmasına engel olmaya çalışır. Courtney’in kızı Grace buz pateni sınıfında ders almakta ve Noah tek başına buz patenini hem işletmekte hem de öğrencilere ders vermektedir. Courtney, Noah ve kentin valisi arasında hassas bir sır keşfeder. Bu yeni karara engel olmak için başlayan bu macerada, iki karaktere aşk eşlik eder. Courtney buz pateninin kapatılmasına engel olabilecek mi? Valinin hassas sırrının kendisine karşı kullanılmasına tepkisi ne olacak? İkisi de tek çocuk sahibi olan karakterler, yeni bir romantik ilişkiye atılabilecekler mi?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.