Büyük Yarış

Death of a Telemarketer
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Büyük Yarış
83 izlenme
IMDb: 4.7
Bir numaralı telemarketer Kasey (Lamorne Morris), Telewin isimli bir firmada oyunun oldukça ilerisindedir. Farkında olmayan müşterilere her türlü hileli, yalan dolu yolu ve yöntemi kullanarak internet bağlantısı ve telefon hattı satmaktadır. Baştan sonra empatisiz bir karakter olan Kasey, yüklü bir prim alabilmek amacıyla Telewin’in satış yarışmasını kazanmaya ant içmiştir. Kazanacağı bu prim ile borçlarını ödeyeceğinden dolayı her şeyi yapmaya göze almış bulunmakta. Diğer telemarketerler Kasey’in yöntemlerini uygulamaya teşvik edildikten (daha doğrusu tehdit edildikten) sonra yeni çalışan Barry (Woody McClain) Kasey’i oldukça geçiyor. Çaresiz bir hale düşen Kasey, işten ayrılmıyor ve Aranmayacaklar Listesinde bulunanları aramaya başlıyor. Filmde, kapitalist sistemin işlevselliği için gereken gülünç modeller isabetli bir şekilde anlatılmakta. Bir çalışan yalan söyleyip insanları dolandıramadığı için kovulurken, diğer tarafta Kasey’in dolandırıcılık dolu yöntemleri alkış topluyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.