Bull

Bull
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Bull
204 izlenme
Bull, on yıl önce birkaç düşmanı tarafından saldırıya uğramış ve evi yakılmış olan, intikam dolu bir adamdır. Yaşadığı bu olayı kesinlikle unutmayan Bull, evinin yakılmasını ve gözünün önünde kül olmasını hala aklında çıkaramaz. Evinin yakılması yanı sıra Bull’un oğlu bir festivalde düşmanları tarafından öldürülmüştür. Dolayısıyla yaşadığı bu olaylar sebebiyle bunlara sebep olan kişilerden intikam almaya yemin etmiştir. Bu olayları yaşadıktan sonra birkaç yıl boyunca ortadan kaybolur. On yıl sonra tekrar meydana çıkınca başlarına ne geleceğinin bilincinde olan düşmanları dehşete düşer. İntikam amacıyla çıktığı yolda kadın, erkek veya çocuk ayırt etmeden, ona saldırmış olan kişinin kim olduğunu önemsemeden kanlı bir katliama başlar.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.