Buba

Buba
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Buba
159 izlenme
Yaşadığı saçma sokak kavgasında kendini vuran, küçük bir dolandırıcı olan Buba; zorlu bir geçmişe sahiptir. Küçüklük yıllarında yaşadığı kasabanın breakdans şampiyonu olan Buba, günün birinde ailesini trajik bir araba kazası sonucunda kaybetmiştir. O zamanlar geleceği hakkında büyük hayalleri olan Buba, büyükannesinin de kaza yüzünden onu suçlamasıyla paramparça olmuştur. Çevresinde yaşanan kötü şeylerden dolayı her zaman kendisini suçlayan Buba, bu düşüncesi nedeniyle hayatı boyunca kendisini eksik hissetmiştir. Şimdilerde küçük suçlarla geçimini sağlayan Buba, günün birinde manipülatif kardeşiyle birlikte mafyaya katılarak sahip olduğu kötü kaderi değiştirmeye çalışır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.