Brezilyalı Öğrencinin Gizli Günlüğü

Diários de Intercâmbio
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Brezilyalı Öğrencinin Gizli Günlüğü
145 izlenme
Barbara ve Talia, iki genç öğrencidir. Hayatları konfor ve monotonluk içinde geçen bu iki genç, artık bir değişiklik istemektedir. Öğrenci olarak öğrenim gördükleri okulun değişim programı yaklaşmaktadır. Barbara ve Talia, bu değişim programına başvurmaya karar verir. İki sıkı dost bu programa başvurur ve başvurularının sonuçlarını beklemeye başlar. Bir süre sonra Barbara ve Talia, başvurularının kabul edildiğini öğrenir. Bu habere oldukça sevinen iki genç, başka bir ülkeye öğrenim görmek için gidecektir. Fakat bu durum, her iki genç için de çeşitli sorunlara yol açacaktır. Gittikleri yerde karşılaşacakları kültür şoku, her ikisinin de tahmin ettiğinden oldukça farklıdır. Öğrencilerin yeni tanıştığı kişiler de bu değişim programının zorlu geçmesine yol açacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.