Boş Kafalılar

Airheads
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Boş Kafalılar
50 izlenme
Üç arkadaşın kurduğu bir müzik grubu daha sonra bir silahlı suça dönüşseydi ne olurdu? Üç sıradan arkadaş yaptıkları müziği daha ileriye taşımak adına bir müzik grubu kurar ve stüdyo açarlar. Fakat aralarından birinin yaptığı müzik diğerleri tarafından asla dinlenmez. Üstüne bir de sevgilisi ile kavga etmesi işleri iyice karıştırır ve daha sonra üç arkadaş tesadüfen bir yerde karşılaştığında kavga alevlenir ve oyuncak silahlarla başlayan bir esir alma durumu gerçekleşir. Fakat bu durum üçünüde ünlü yapacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.