Black Panther: Yaşasın Wakanda

Black Panther: Wakanda Forever
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 hafta önce eklendi
Black Panther: Yaşasın Wakanda
Wfilmizlede Wakanda Kralı T'Challa, kız kardeşi Shuri'nin kalp şeklinde bir bitki ile iyileştirilebileceğine inandığı bir hastalıktan mustariptir. Shuri, Killmonger onu yok ettikten sonra bitkiyi sentetik olarak yeniden yaratmaya çalışır ancak pes etmeden önce başarısız olur. Bir yıl sonra Wakanda, diğer ülkeler tarafından vibranyumunu paylaşması için baskı görür ve bazı gruplar onu zorla çalmaya çalışır. Kraliçe Ramonda, Wakanda'yı korumak için yeni bir Kara Panter yaratma umuduyla Shuri'den kalp şeklindeki bitkilerini araştırmaya devam etmesini ister ancak Shuri, Kara Panter'in geçmişten bir figür olduğuna inanarak bunu reddeder.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.