Bir Zamanlar Meksika da

Once Upon a Time in Mexico
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Bir Zamanlar Meksika da
116 izlenme
General Emiliano Marquez, aslında Armando Barillo adındaki bir uyuşturucu baranonun maşasıdır ve bu yüzden de Meksika başkanını görevinden etmek ve hatta bir darbe başlatmak için kullanılmıştır. Bu yüzden de CIA, General Emiliano Marquez’in ölmesini istemektedir. Bunun için de CIA, El Mariachi’yi görevlendirmiştir. El Mariachi’nin ise General Emiliano Marquez’den alacağı çok büyük bir intikamı vardı. Çünkü Marquez ile El Mariachi ve eşi karşı karşıya geldiklerinde onu yaralamayı başarsalar da sonrasında Marquez bunun intikamını El Mariachi’nin eşi ve kızını öldürerek almıştır. Şimdi ise intikam sırası El Mariachi’ye gelmiştir. El Mariachi yıllardır içinde büyüyen intikam ateşini söndürmeyi ve Generali yok etmeyi başarabilecek miydi?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.