Bir Zamanlar Askerdik

We Were Soldiers
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Bir Zamanlar Askerdik
226 izlenme
Amerika ve Vietnam, savaşa girmek üzeredir. Taraflar uzlaşmaya fırsat bulamadan, savaş patlak verir ve Amerika, Vietnam’da yer alan, Drang Vadisi’ adı verilen bir bölgeye askerlerini gönderir. 14 Kasım 1965 tarihinde Albay Hal Moore ve emrindeki askerler, Drang Vadisi’ne bir helikopterle iniş yapar. Albay Hal Moore hariç toplamda 400 asker vardır. Fakat karşı karşıya oldukları Vietnam ordusu, sayıca kendilerinden kat be kat fazladır. Savaş başlamak üzereyken, askerler geride bıraktıklarını düşünmektedir. Askerlerin birçoğu, geride bıraktıkları sevdiklerini tekrar görüp göremeyeceklerinden emin değildir. Vietnam ordusu ile sıcak temas meydana gelmek üzereyken, Abay Hal Moore’un askerleri korkularıyla beraber tereddüte düşmüştür. Albay Hal Moore’un bu savaşı kazanabilmesi için, korkmaya başlayan askerlerini motive etmesi gerekir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.