Bigbug

Bigbug
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Bigbug
99 izlenme
IMDb: 5.5
Jean Pierre Jeunet’in yeni yapımı olan “Bigbug”, 2045 yılında yapay zekanın hayatın her alanını ele geçirdiği bir dünyada geçiyor. İnsanlık, bütün ihtiyaçları için yapay zekaya muhtaç durumda. Film, gerçekliğin temellerini sorgulayan bir anlatışla insanlığın yapısal bir parçası haline gelmiş olan ikiyüzlülüğü eleştiriyor ve insanların kendi yeterliliklerini nasıl sabote ettiklerini anlatıyor. Sakin bir yerleşim yerinde Alice ve erkek arkadaşı Max, Alice’in oğlu Leo ile gün geçirmek için buluşurlar. Bir süre sonra Alice’in eski erkek arkadaşı Victor, yeni sevgilisi Jennifer ve Alice’in kızı Nina ile çıkagelir ve ortalık karışmaya başlar. Bu yeterli değilmiş gibi, Alice’in komşusu Francoise evcil köpeği Tobey’i bulmak için belirir. Bu esnada dışarıda bir robot ayaklanmasının başlamasıyla ortalık daha da karışır ve dört evcil robot ortak bir karar ile güvenliklerini sağlamak amacıyla sahiplerini içeriye kilitler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.