Bhoot Police

भूत पुलिस
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Bhoot Police
201 izlenme
Hindistan’ın şehirden uzak bir bölgesinde yaşayan iki kardeş, enteresan bir iş yaparak geçimlerini sağlamaktadır. Bu iki kardeş, hayalet avlamaktadır. Bu av karşılığında da para almaktadırlar. İki kardeş, çağrıldıkları her yere giderek, gerekli işlemleri yaparak, hayaletleri avladıklarını iddia etmektedir. Bu iki kardeş, uzak bir köyden gelen yardım çağrısına cevap verebilmek için o yola çıkar. Bu uzak köyde, spiritüel varlıklar, günlük hayatın akışını bozmaktadır. İki kardeş, her zamanki yaptıklarını yapmak üzere köye gider. Fakat bu köyde olanlar, iki kardeşin daha önce yaptığı avlardan herhangi birine benzemeyecektir. Bu iki kardeşin hayaletleri avlayabilmesi için, öncelikle karşılarına çıkan zorluklarla baş etmeleri ve kötü adamları yenmeleri gerekmektedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.