Bhool Bhulaiyaa

भूल भुलैया
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Bhool Bhulaiyaa
71 izlenme
Siddharth Hindistan kökenli bir adamdır. Ancak yaşamını ABD 'de sürdürmektedir. Evliliğini de yine burada yapar. Eşiyle birlikte mutlu sakin bir hayat sürmeye başlarlar. Bir gün memleketini yani Hindistan'ı ziyaret etmek isteyen Siddharth, karısı ile birlikte atalarının yaşadığı yere gider. Burada kalacakları yer hakkında kulaklarına bazı dedikodular gelir. Bu dedikodular orada onları rahatsız edebilecek bazı ruhların varlığı hakkındadır. Ancak onlar buna aldırış etmez. Peki bu dedikoduların doğru olma ihtimali var mıdır? Bunu orda en az bir gece geçirmeden bilemeyeceklerdir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.