Bheeshma Parvam

ഭീഷ്‍മ പര്‍വ്വം
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Bheeshma Parvam
239 izlenme
Michael, Kochi bölgesinde yaşayan ve herkes tarafından tanınan birisidir. Baskıcı tutumu ile bilinen Michael, geçmişinde karanlık işlere bulaşmıştır. Bu nedenle Michael, yaşadığı bölgede, herkes tarafından kötü bir şöhret ile anılmaktadır. Kochi’de yaşayanlar, geçmişte yaptıkları nedeni ile Michael’den korkmaktadır. Bütün bunlar olurken Michael, ailesinin geleneğini sürdürmeye çalışmakta, atalarının izinden gidebilmek için çabalamaktadır. Michael, kalabalık ailesinin her bir üyesine baskı uygulamakta, kendi dediğini yaptırabilmek için elinden geleni yapmaktadır. Bu kalabalık ailenin birkaç genç üyesi, Michael’in baskısının kendi hayatlarını etkilediğini, istedikleri gibi bir hayat yaşayamadıklarını fark eder. Bunun üzerine Michael’in ailesi, Michael’e karşı cephe almaya başlar. Yıllar boyunca saygı duyulan ve bir otorite olarak görülen Michael, artık ailesinin nezdinde bir hiçtir. Yıllardır elinde tuttuğu gücü bir anda kaybeden Michael, elinden geleni yapmak zorundadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.