Bheemla Nayak

భీమ్లా నాయక్‌
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Bheemla Nayak
247 izlenme
Hindistan yapımı olan bu yapıtta Baş kahramanımız Daniel Shekar, birileriyle buluşmak için yola çıkmaya koyulan bir kimsedir. Kendisi zamanında Hint ordusuna hizmet vermiş ve şimdilerde ise emeklilik hayatı yaşayarak ufak tefek işlerle ilgilenen sıradan bir adamdır. Yapacağı yolculuk sırasında yanında taşıdığı likörün onun başına bela açacağından habersizdir. Geçtiği bölgede alkol taşımanın yasak olmasından dolayı polis ve tüketim dairesi tarafından yakalanır ve sorgulamaya çekilir. Danny sorgulama boyunca gerek açıklamaları ile gerek cebindeki parasıyla bu suçlamalardan kendini aklamaya çalışır. Ancak buna ikna olmayan başarılı ve ahlaklı polis memuru Bheemla Nayak' ı ikna etmesi neredeyse imkansız olacaktır. Böylece Danny ve polis memuru Bheemla arasında amansız bir ispatlama mücadelesi başlayacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.