Beyaz Kaplan

The White Tiger
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Beyaz Kaplan
81 izlenme
Başrolümüz Balram Halwai, maddi durumu pek de iyi olmayan yoksul bir köy çocuğudur. Balram, son derece akıllı ve azimli bir gençtir. Şu sıralar birilerinin şoförlüğünü yaparak geçimini sağlamaktadır. Amerika'dan döndüğünden beri bu iş ile uğraşmaktadır. Çalıştığı yer ise Ashok ve Pinky adlı birilerinin yanıdır. Basit gibi görünse de şoförlük işini gerçekten iyi yapmaktadır. Çünkü Balram insanlara hizmet etmeyi gerçekten başarılı bir şekilde gerçekleştirmekte, adeta bu iş için yaratılmış gibi sorumluluklarının bilincindedir. Bu yüzden zengin insanların ve yönetici vasıflı kişilerin güvendiği gözde bir eleman haline gelmiştir. Şoförlüğünü yaptığı patronuyla geçirdiği süre boyunca onun gösterişli ve ihtişamlı hayatına tanık olmaya başlar ve içten içe bu hayata özenmekten kendini alıkoyamaz. Sonunda kendisi de bu gösterişli hayata adım atmaya karar verir ve bunun için elinden geleni yapacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: , ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.