Beton Planlar

Beton Planlar
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Beton Planlar
180 izlenme
Rengarenk bir inşaatçılar çetesi, oldukça uzakta bir çiftlik evinde yenileme işi alırlar. Evin aristokrat sahibi tarafından soyulmak olayların feci şekilde kontrolden çıkmasına sebep olur. Uzak ve yüksek Welsh dağlarında, beş inşaatçı yıkılmak üzere olan eski bir çiftlik evini yenilemek adına bir araya getirilir. Rutubetli potakabinler, aristokrat ev sahibi ve grup arasındaki gerilimi kaynatır. Yaşamaktan bıkmış Dave ve kibar ustabaşı Bob barışı elde tutmaya çalışırlar. Ama yeğeni Steve, bağnaz Jim’in kötü etkisine düşer. Hava kararır ve ödemeler gecikir ve bunun beraberinde tansiyon fırlar. Kan dökülmeye başlanır. Mavi yakalı adamlar inanılmaz karanlık ahlaki seçimlerle yüzleşir, Jim ise oldukça şaşırtıcı bir teklifte bulunur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.