Beneath The Surface

Beneath the Surface
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Beneath The Surface
242 izlenme
IMDb: 2.4
Lexy ve ailesi denize girmeyi ve yüzmeyi seven bir ailedir . Yine bir gün babası ve kız kardeşi ile birlikte kendini mavi sulara bırakmıştır. Ancak birden bir gariplik sezerler . Suyun içinde bir tehlike belirir. Bu, keskin dişleri ile bir katil gibi ünlenen köpek balığından başka birşey değildir. Köpek balığı babasına ve kız kardeşine saldırır. Ne yazık ki bu saldırı ufak bir yaralanma ile değil ölümcül bir sonla bitecektir. Lexy, hem babasını hem de kız kardeşini köpekbalığı saldırısında kaybeder. Onun için bu kaza asla hafızasından silinmeyecek bir dönüm noktası olur. Kendini toparlaması uzun zaman alacaktır. Bu toparlanma sürecinde ise ona bir danışman yardım edecek ve bu sayede biraz olsun hayata geri dönmeyi başarabilecektir. Danışmanıyla birlikte onun hafızasında tekrar tekrar yaşadığı bu kader gününün derinliklerine inip gerçekleri yavaş yavaş ortaya çıkarma süreci nasıl sonlanacaktır?
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.