Beckman

Beckman
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Beckman
101 izlenme
Zamanında ismini duyanların tedirgin olduğu bir tetikçi olan Aaron Beckman, bu işte ne kadar yetenekli ve soğukkanlı olsa da; günün birinde bu şiddet dolu hayatı gerisinde bırakmak ister. Bulunduğu yeraltı dünyasından ayrılan Aaron, çareyi bir kiliseye gitmekte bulur. Philip adında bir rahibin olduğu kiliseye giden Beckman, Philip tarafından sıcakkanlılık ve içtenlikle karşılanmıştır. İyi kalpli bir insan olan Philip, Beckman’ın bu yoldan ayrılması için elinden geleni yapmış ve sonunda bunu başararak onun hayatında yeni bir yola girmesini sağlamıştır. Ancak bir süre sonra ölümcül bir hastalığa yakalanan Philip, hayatını kaybeder ve kilisenin yeni rahibi Beckman olur. Kendisine gelenlere vaazlar vermeye başlayan Beckman, günün birinde garip bir durumla karşılaşır. Bu sefer kilisenin kapısında Tabitha adında genç bir kız, aynı Beckman’ın gençliğinde yaptığı gibi geçmişinden kaçmaya çalışmaktadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.